Стан за продажба - Тафталиџе

Шифра : 2916

Адреса :

Скопје

Населба : Карпош

Финансиски информации :

Цена 1.100,00 €

Детали :

Наместеност Ненаместен
Простор за живеење 108,00 m²
Број на соби 3
Број на спални соби 2
Ориентација Југ
Кат 5
Број на катови 5
Број на бањи 2
Тип на греење На струја

Се продава стан во близина на City Mall. Станот располага со две спални, две тераси и две купатила.

Во зградата нема лифт. Станот е со ориентација север - југ. 

Сакате повеќе информации? Оставете Ваша порака

Врати се кон листата