Стан на Водно

Шифра : 1281

Адреса :

Скопје

Населба : Водно

Финансиски информации :

Издава 350,00 € / месечно

Детали :

Наместеност Наместен
Простор за живеење 50,00 m²
Број на спални соби 1
Кат 2
Број на катови 5
Број на бањи 1

Станот се наоѓа на Водно во близина на центар за убавина “Афродита С“. Располага со дневна соба и трпезарија, кујна, една спална соба и бања. Во зградата има лифт, соствено парно, паркинг простор пред самата заграда... Во непосредна близина има тениско игралиште, детско игралиште...

Сакате повеќе информации? Оставете Ваша порака

Врати се кон листата