Стан во Дебар Маало

Шифра : 1387

Адреса :

Скопје

Населба : Центар

Финансиски информации :

Издава 300,00 € / месечно

Детали :

Наместеност Наместен
Простор за живеење 50,00 m²
Број на соби 2
Број на спални соби 1
Кат 1
Број на катови 6
Број на бањи 1

Станот се наоѓа во Дебар Маало во близина на поранешно кино Карпош на 1-ви кат. Располага со дневна соба со трпезарија, кујна, спална соба и купатило. Станот е комплетно опремен и со клима уред. Во зградата има лифт и градско парно. 

Сакате повеќе информации? Оставете Ваша порака

Врати се кон листата