Стан во Центар

Шифра : 3549

Адреса :

Скопје

Населба : Центар

Финансиски информации :

Издава 700,00 € / месечно

Детали :

Наместеност Наместен
Простор за живеење 115,00 m²
Број на соби 4
Број на спални соби 3
Кат 5
Број на бањи 1
Број на тоалети 1

Станот се наоѓа во Центар во близина на Градски Парк со вкупна површина од 115м2. Станот располага со ходник, дневна соба со трпезарија, кујна, две спални соби, гостинска соба, купатило, тоалет, тераса... Зграда има лифт и градско парно. 

Сакате повеќе информации? Оставете Ваша порака

Врати се кон листата