Стан во Центар

Шифра : 1375

Адреса :

Скопје

Населба : Центар

Финансиски информации :

Издава 550,00 € / месечно

Детали :

Наместеност Наместен
Простор за живеење 70,00 m²
Број на спални соби 2
Кат 2
Број на бањи 1

Модерно наместен стан во Центар. Располага со дневна соба и трпезарија, кујна, две спални соби, купатило и тераса. Станот има сопствено греење на струја, интернет, три клими,  машина за садови, машина за алишта, 3 макс телевизија...

Сакате повеќе информации? Оставете Ваша порака

Врати се кон листата