Куќа во Злокуќани

Шифра : 434

Адреса :

Скопје

Населба : Злокуќани

Финансиски информации :

Издава 2.500,00 € / месечно

Детали :

Наместеност Наместен
Простор за живеење 440,00 m²
Простор на земјиште 700,00 m²
Број на соби 6
Број на спални соби 4
Број на катови 4
Број на бањи 3
Број на тоалети 2

 

Новоизградените луксузни станбени куќа со прекрасен парцела од 700 квадратни метри и помошни мала куќа за гости. Куќата е на 4 нивоа (подрум + приземје + 1 кат + поткровје), со 4 спални, студијо или хоби соба на поткровје, дневна со камин, видео надзор, подно греење, со наизменична струја... Во подрумот се наоѓа винарија. Куќата може да се доопреми према потребите на иднине станар. Дворот располага со фурна, скара, шармантна мостови и други градинарски детали.

 

Сакате повеќе информации? Оставете Ваша порака

Врати се кон листата