Стан во Центар

Шифра : 2795

Адреса :

Скопје

Финансиски информации :

Цена Контактирајте не

Детали :

Број на соби 4
Број на спални соби 3
Кат 4
Број на катови 5
Број на бањи 1

Се продава стан во Дебар Маало во нова зграда на 4 ти кат од 5. Истиот располага со 3 спални соби, дневна, трпезарија, кујна, бања, остава и 2 тераси. Во станот има сопствено парно греење на струја.

Сакате повеќе информации? Оставете Ваша порака

Врати се кон листата