Стан на Водно

Шифра : 2787

Адреса :

Скопје

Населба : Водно

Финансиски информации :

Цена 155.000,00 €

Детали :

Наместеност Наместен
Простор за живеење 120,00 m²
Број на соби 4
Број на спални соби 3
Кат 1
Број на катови 2
Број на бањи 2
Тип на греење На струја

Станот се наоѓа на Водно во близина на Турската Резиденција на 1 ви кат во мала зграда. Станот се продава комплетно луксузно наместен и располага со 3 спали соби, дневна, трпезарија, кујна, 2 бањи и 2 тераси, со сопствено парно на струја. Ориентација на станот север - југ. 

Сакате повеќе информации? Оставете Ваша порака

Врати се кон листата