Стан за продажба на Водно 145м2

Шифра : 2740

Адреса :

1000 Скопје

Населба : Vodno

Финансиски информации :

Издава 168.500,00 € / месечно

Детали :

Наместеност Ненаместен
Простор за живеење 145,00 m²
Број на спални соби 3
Ориентација Југ
Кат 2
Број на бањи 2

Станот се наоѓа во близина на Швајцарска резиденција и полициска станица Водно. Станот се наоѓа во нова зграда со лифт, сопствено греење на струја и гаража. Располага со ходник, две купатила, три спални соби, голема дневна со трпезарија и кујна како и излез на тераса од 20м2. Станот гледа кон Водно и се наоѓа на мирна и тивка локација. 

Сакате повеќе информации? Оставете Ваша порака

Врати се кон листата