Стан во Центар 64м2

Шифра : 890

Адреса :

1000 Скопје

Населба : Центар

Финансиски информации :

Издава 350,00 € / месечно

Детали :

Наместеност Наместен
Простор за живеење 64,00 m²
Број на спални соби 1
Кат 2
Број на бањи 1

Станот се наоѓа на само 5 минути од центарот на градот во близина на Рамстор Мол во мала зграда. Располага со ходник, дневна соба со трпезарија, кујна, спална соба, купатило и тераса. Станот е убаво и модерно опремен. 

Сакате повеќе информации? Оставете Ваша порака

Врати се кон листата