Стан за продажба на Водно од 120м2

Шифра : 2769

Адреса :

1000 Скопје

Населба : Водно

Финансиски информации :

Цена 170.000,00 €

Детали :

Наместеност Наместен
Простор за живеење 120,00 m²
Број на спални соби 3
Кат 3
Број на бањи 2

Станот се наоѓа во мирни дел на Водно во нова мини зграда. Располага со ходник, мало купатило со туш кабина, дневна соба, трпезарија и кујна одвоена со шанк. Од дневна соба се излeгува на тераса со поглед кон Скопје. Понатаму има гостинска соба, детска соба, родителска соба и купатило. Станот се продава комплетно опремен со квалитетен мевел и вградени плакари во сите простории. Покрај станбениот простор има и подрум како и две гаражни места.  

Сакате повеќе информации? Оставете Ваша порака

Врати се кон листата