Стан за продажба во Центар од 130м2

Шифра : 2766

Адреса :

1000 Скопје

Населба : Центар

Финансиски информации :

Цена Контактирајте не

Детали :

Наместеност Ненаместен
Простор за живеење 130,00 m²
Број на спални соби 3
Кат 2
Број на бањи 2

Во близина на Руска амбасада се продава стан на 2ри кат. Станот со вкупна површина од 130м2 има голема дневна соба со трпезарија, кујна, три спални соби, две бањи, тераса. Станот се продава со вградени плакари и кујна, има сопстевно греење со котле на струја. Убав распоред и добра локација. Има чист имотен лист. 

Сакате повеќе информации? Оставете Ваша порака

Врати се кон листата