Стан во Козле од 70м2

Шифра : 1328

Адреса :

1000 Скопје

Населба : Козле

Финансиски информации :

Издава 350,00 € / месечно

Детали :

Простор за живеење 70,00 m²
Број на спални соби 2
Број на бањи 1

Станот се наоѓа во Козле во приватна куќа на приземје. Убаво и модерно опремен стан со дневна соба и трпезарија, кујна, родителска соба, детска соба, купатило и ходник. Греење во станот е на струја, а има и клима. 

Сакате повеќе информации? Оставете Ваша порака

Врати се кон листата