Стан во Црниче од 100м2

Шифра : 3871

Адреса :

1000 Скопје

Населба : Црниче

Финансиски информации :

Издава 800,00 € / месечно

Детали :

Простор за живеење 100,00 m²
Број на спални соби 2
Кат 1
Број на бањи 2

Станот се наоѓа во Црниче во приватна куќа на приземје со сопствен влез. Располага со дневна соба, трпезарија, кујна, две спални соби, две бањи и двор од 100м2 хортикултурно среден. Во дворот има и летна кујна како и пекница за леб. Исто така има и обезбедено паркинг место. Греење на струја. 

Сакате повеќе информации? Оставете Ваша порака

Врати се кон листата