Апартман во Црниче 140м2

Шифра : 3860

Адреса :

1000 Скопје

Населба : Crniche

Финансиски информации :

Издава 750,00 € / месечно

Детали :

Наместеност Наместен
Простор за живеење 140,00 m²
Број на спални соби 3
Ориентација Север
Кат 2
Број на катови 4
Број на бањи 2

Апартманот се наоѓа во Црниче во мала зграда на 2-ри кат. Располага со голема дневна соба, трпезарија, кујна, спална соба со сопствно купатило, уште една спална соба, работна соба, бања, голема тераса со поглед кон Скопје и помала со поглед кон Водно. Станот е модерно наместен со нов мебел, греење сопствено со котле на струја, интернет, телевизија и паркинг место.

Сакате повеќе информации? Оставете Ваша порака

Врати се кон листата